Andrea Zimányiová & Band - zrušené!!! Čoskoro oznámime náhradný termín.

Popis

Šansónová speváčka si na koncert  pripravila pre svojich fanúšikov  výber obľúbených šansónovo-jazzových piesní zo svojho debutového albumu „Okno do duše“ v sprievode svojej kapely, ale aj iných známych domácich a svetových šansónov, ktoré interpretuje vo svojom jedinečnom prevedení.

Na koncerte zaznie autorská tvorba od Juraja Buriana, Adrieny Bartošovej, Viliama Majera a iných autorov ako Astor Piazzolla, francúzska speváčka ZAZ, Paris combo, Edith Piaff a iní.

Žánrovo pestré a inštrumentálne nápadité diela s vynikajúcimi domácimi textami od Zora Laurinca , Moniky Kozelovej s presahom do iných žánrov, sú zárukou jedinečného koncertu.

Koncert nadväzuje aj na tradíciu šírenia idey Šansónových večerov a šansónového klubu režiséra Jozefa Bednárika, pre ktorého bola Andrea Zimányiová akýmsi precítením a naplnením myšlienky spievaného šansónu.

S úctou a odkazom k spievanému šansónu tak zaznejú obľúbené Bednárikové šansóny a nová tvorba talentovanej speváčky a jej vyníkajúcej kapely.Diváci a fanúšikovia sa tak môžu tešiť na mimoriadny koncert plný silných emócii a kvalitnej hudby.

Obsadenie kapely:

Andrea Zimányiová – spev
Katarína Belicza – gitara
Anton Zajaček – bicie
Tamás Belicza – basová gitara
Ľubomír Dolný – klavír
Viliam Majer – akordeón

 

Vstupné: 15 €
 

Rezervácie miest a vstupeniek: info@bluenote.sk

Line Up