Popis

Djabe & Steve Hackett – The Journey Continues Tour 2023

Djabe & Steve Hackett sa vracajú do nášho klubu po 10 rokoch!

Gitarista Steve Hackett, kľúčový člen jednej z najvýznamnejších skupín rockovej histórie, Genesis, má s Djabe takmer 20-ročnú spoluprácu. Od roku 2003 Steve nespočetnekrát prispel k vystúpeniam a albumom kapely. Ich 7 spoločných CD za posledných päť rokov prinieslo tejto nezvyčajnej formácii väčší medzinárodný úspech ako kedykoľvek predtým.  

Najnovší živý album Djabe & Steve Hackett: Live In Győr bol nahraný na poslednej zastávke ich koncertného turné v roku 2022 v maďarskom Győri. Tento vynikajúci zvukový a obrazový záznam vychádza v apríli 2023 v rôznych formátoch: 2CD / Blu-ray, 2LP a štvrťpalcová páska a na všetkých digitálnych platformách. Ďalšie sekcie Blu-ray a CD obsahujú nahrávky z poslednej šou z Porgy z turné v roku 2022.

Set-list turné Djabe & Steve Hackett 2023 je založený na sardínskych nahrávkach, ale ako zvyčajne sa v show objavia aj klasiky Genesis, Steve Hackett a Djabe. Zahrajú aj z nového albumu Djabe Before. Kapela v spôsobe vystupovania spája prednosti jazzu, world music a progresívnych rockových žánrov a tvorí osobitú zmes súhrnu skladieb, ale dokonca aj v rámci jedinej skladby.

Steve Hackett – gitara, spev

Tamás Barabás – basgitara

Attila Égerházi– gitara, perkusie

Zoltán Bubenyák– klávesy

Áron Koós-Hutás– trúbka, krídlovka

Péter Kaszás – bicie, spev

 

Vstup 35,- €

 

Rezervácie miest, vstupeniek : info@bluenote.sk

Line Up